Jūs vēl neesat izvēlējušies motociklu? Motokursi palīdzēs saprast modeļu īpatnības

Motokursi palīdzēs saprast modeļu īpatnībasIzmantojot pakalpojumus, kurus sniedz mūsu motoskola par saprātīgu cenu, bez problēmām un ar garantētu veiksmīgu pirmo mēģinājumu Jūs nokārtosiet CSDD eksāmenu, kurš apliecinās vadītāja A1, A2, AM kategoriju.

Mūsu motokursi ir pielāgoti kā jauniešu apmācībai: no 14 gadiem AM kategorijas braukšanas prasmju apguvei (mopēds, motorollers ar maksimālo motora tilpumu 50 cm³ un maksimāli pieļaujamo braukšanas ātrumu 45 km/h) un no 16 gadiem  A1 kategorijas tiesību iegūšanai (motocikli ar maksimālo motora tilpumu 125 cm³, tricikli – 15kW), tā arī pieredzējušiem autobraucējiem, kuri vēlas iegūt A, A2 kategorijas tiesības.

Autovadītājiem, kuriem jau ir B, C, D, C1, D1 kategorijas, nepieciešama tikai formāla AM, A1 kategorijas tiesību apstiprināšana, motorolleru un motociklu ar kompaktu dzinēju vadīšanai. Lai vadītu motolīdzekli ar jaudu vairāk nekā 11 kW, nepieciešama pilnvērtīga apmācība, pierakstoties uz profilajiem motokursiem.

Motoskolas priekšrocību vidū ir mūsdienīgs motoparks, kurā ietilpst kā motocikli, ar kuriem būs jākārto CSDD eksāmens, tā arī specifiskie motolīdzekļi, par kuriem sapņo daudzi iesācēji, kuri reģistrējas mūsu kursos.

Motocikla izvēle: motokursi, kuros Jūs uzzināsiet visu par populārajiem modeļiem

Dažos gadījumos motoskolas “XMOTO PRO” klausītājiem jau ir iemaņas vadīt to vai citu motociklu un viņi zina, kādu transporta līdzekli vēlētos vadīt. Iesācējiem mēs esam gatavi sniegt maksimālo informāciju, kura būs noderīga topošajam pirkumam.

Klasisko motociklu priekšrocības – vadītāja ērtības konstruktīvā vienkāršība, nesarežģītība. Sporta motocikli – tā ir maksimāla jauda ar minimālu masu. Šeit mēs rekomendējam mūsu klausītājiem netaupīt naudu drošības apsvērumu dēļ, izvēloties mūsdienīgus modeļus ar nevainojamas manevrēšanas spējām, labu paātrinājuma dinamiku un efektīvu bremzēšanu.

Braukšanai pilsētas apstākļos jāizvēlās motocikli, kuri ir analogi modeļiem enduro: šaurajās pilsētas ielās ir svarīga spēja viegli nobraukt no asfalta un pārvarēt bedres, apmales, pakāpienus. Pievienosim nelielo masu, piekares lielo gājienu, vieglu remontēšanu.

XMOTO PRO motoskolā gūtās prasmes ļaus vadīt arī sarežģītākus motociklus: supermoto, krosa, mini motociklus, čoperus.

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu