Izvēlamies autoskolu. Kā izvēlēties autovadītāju kursus B-kategorijas tiesībām

Vadītāja tiesības – tā ir prasība, ko uzstāda mūsu šībrīža dzīves realitāte. Braukšanas apmācība – pakalpojums, ko šobrīd sniedz daudzi desmiti autoskolu Rīgā. Taču, tajā pat laikā, ne visas mācību iestādes spēj piedāvāt kursantiem saprātīgu zināšanu kvalitātes, ērta nodarbību grafika un apmācības cenas atbilstību. Šodien mēs izstāstīsim par to, kā pareizi izvēlēties autoskolu B-kategorijas autovadītāju kursiem.

Kādus momentus ir svarīgi ņemt vērā, izvēloties autoskolu braukšanas apmācībai

Lielākā daļa cilvēku, plānojot iegūt B-kategorijas tiesības, ņem vērā šādus kritērijus:

  • To autoīpašnieku atsauksmes, kuri jau ir izmantojuši autoskolu pakalpojumus un saņēmuši autovadītāja tiesības.
  • Cenu politiku. Šeit tiek iekļauta ne tikai apmācības cena, bet arī iespēja nepieciešamības gadījumā sadalīt apmaksu daļās.
  • Tuva atrašanās vieta mājām (birojam). Daudzi topošie autovadītāji uzskata šo faktoru par izšķirošo, jo runa iet par laika ekonomiju.
  • Darba grafiku, apmācības režīmu. Vienas autoskolas Rīgā darbojas tikai dienas formātā, citas piedāvā vakara kursus vai brīvdienu kursus.
  • Pasniedzēju, instruktoru kvalifikācija.
  • Iekšējā atmosfēra. Pieeja un metodikas, kuras izmanto pasniedzēji braukšanas apmācībai.

Noskaidrojiet juridiskos jautājumus

Atcerieties: labas autoskolas vadība ir ieinteresēta, lai apmācības process ar  turpmāko vadītāja apliecības saņemšanu būtu maksimāli atklāts un caurspīdīgs. Šeit Jums pēc pirmā pieprasījuma parādīs informāciju par licenzēm, kā arī dokumentus, apliecinošus instruktoru kvalifikāciju. Vēl viens svarīgs moments – līguma noslēgšana. Skola, kurai rūp sava reputācija, precīzi norāda apmācības kārtību, pakalpojumumu saņemšanu. Nenorādītie līgumā pakalpojumi, slēptie maksājumi – pazīme, kas liecina, ka šī nav pati godīgākā mācību iestāde.

Automašīnas, apmācības metodikas

Izvēloties autoskolu, obligāti interesējieties par tās autoparku. Pārliecinieties, ka izvēlētai filiālei ir pietiekams daudzums mācību automašīnu. Automašīnu trūkuma dēļ, kursanti bieži nespēj iziet pilnvērtīgu vadīšanas prasmju kursu, kas nelabvēlīgi ietekmē sagatavošanās kvalitāti un turpmākā eksāmena nokārtošanu CSDD. Ne mazāk svarīgs ir transporta līdzekļu tehniskais stāvoklis, un to vecums. Mēs ņemam vērā šo momentu, piedāvājot mūsu kursantiem mūsdienīgu autoparku: savas automašīnas Audi A3 un Volkswagen Touran. Automašīnas regulāri iziet reglamentētās tehniskās apskates. Praktiskajās nodarbībās XMOTO PRO instruktori detalizēti izskaidros vadīšanas tehnikas īpatnības dažādos apstākļos, maigi norādot uz topošā autovadītāja iespējamajām kļūdām.

Profesionāla autoskola ar lojālu cenu politiku

Autoskola XMOTO PRO (Rīga) piedāvā ērtu nodarbību grafiku, kā arī braukšanas apmācību par pieejamu cenu, ar turpmāko B-kategorijas tiesību saņemšanu. Mūsu pasniedzēji ir lojāli noskaņoti pret jauniņajiem autovadītājiem. Tas ļauj mierīgā labvēlīgā atmosfērā iemācīties teoriju, apgūstot vieglās automašīnas vadīšanas praktiskās iemaņas. Vairākums XMOTO PRO kursantu veiksmīgi nokārto kvalifikācijas eksāmenus un bez problēmām saņem autovadītāja apliecību.

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu