Efektīva moto apmācība pieredzējušu motoskolas instruktoru vadībā

Laba motoskola – tā, pirmkārt, ir instruktoru reputācija, par kuru uzzināt Jūs varat lasot atsauksmes vai aprunājoties ar tās absolventiem.

Pieredzējis instruktors, kura spēkos ir apmācīt un sagatavot nevainojamu motociklistu – tas ir ne tikai profesionālis ar lielu darba stāžu, bet arī pedagogs. Parasti mācībās motoskolā, piedalās pieauguši cilvēki ar savām psihes īpatnībām. Svarīgi, lai instruktors, uzsākot moto apmācību, radītu komfortablu psiholoģisko vidi, kura ir svarīga, lai apgūtu drošas pārliecinošas braukšanas prasmes.

Ne mazāk svarīgi, lai motokursu arsenālā būtu mūsdienīgi transporta līdzekļi. Moto apmācības teorija – ir tikai šo nodarbību viena no sastāvdaļām. Apgūt kategorijas A, B, C, D, E nepieciešams ar inovatīviem transporta līdzekļiem, kuri ir atbilstoši Jūsu priekšstatiem par tādu transporta līdzekli, kādu Jūs plānojat iegādāties saņemot tiesības.

Auto-moto skola XMOTO PRO – universāls apmācības centrs, kura visi audzēkņi bez grūtībām un neveiksmīgiem mēģinājumiem nokārtos CSDD noslēdzošo eksāmenu. Pētot skolu variantus moto apmācībai, droši izvēlieties mūs! Papildus saprātīgai cenai, profesionālu prasmju apgūšanai, kuras nepieciešamas A kategorijas tiesību saņemšanai, Jūs gūsiet baudu no nodarbībām, kas paliks Jūsu atmiņā kā patīkama un kvalitatīva apmācība.

Apmācības kvalitātes garantijas motoskolā

Vēlmei kļūt par motociklistu jābūt pamatotai ne tikai ar romantisko priekšstatu par ātrumu un sarežģīto ceļu, bet arī ar atbildību par citu satiksmes dalībnieku dzīvībām.

Pirms Jūs apsēdīsieties pie stūres, mūsu motoskolas pieredzējušā instruktora vadībā, nepieciešams iepazīties ar svarīgām teorijas sastāvdaļām, tai skaitā, psiholoģiskas rakstura. Prasme iemācīt iesācējam pilnā mērā izprast sevi kā pieredzējušu motociklistu – viena no mūsu motokursu pasniedzēju profesionālajām priekšrocībām.

Vēlme sagatavot nevis brašus baikerus, bet pieredzējušus apdomīgus motociklistus, kuriem ir pa spēkam jebkura grūtā situācija uz ceļa – mūsu motokursu pasniedzēju profesionālais kredo, nodrošinot sagatavošanos eksāmena kārtošanai uz A kategorijas tiesībām. Jau pēc pirmās nodarbības, gremdējoties mūsu moto apmācības klases atmosfērā, Jūs pārliecināsieties par izvēlētās skolas kvalitāti.

Ērts moto apmācības grafiks

Mūsdienu lielpilsētas iedzīvotāja ikdienas grafiks ir piesātināts un saspringts. Pirms kļūt par moto apmācības grupas klausītāju, Jūs varat detalizēti izpētīt piedāvāto nodarbību variantus. Mums ir svarīgi atrast optimālo nodarbību shēmu ikvienam klausītājam, minimāli samazinot kavēto nodarbību riskus.

Ērta atrašanās vieta – vēl viena motoskolas  XMOTO PRO priekšrocība. Pirms tiks izvēlēti tie vai citi motokursi, svarīgi ir ņemt vērā mācību klases atrašanās vietas attālumu no mājām vai darba, kā arī no pilsētas centra, kur notiks noslēguma eksāmens. Tas dos iespēju instruktoram savlaicīgi precīzi Jūs iepazīstināt ar eksāmena maršrutiem, izpētīt sarežģīto ceļu satiksmes posmu specifiku, kurus būs jāpārvar eksāmena laikā.

Motoskolas XMOTO PRO rīcībā – ir mūsdienīga bāze teorētiskajām nodarbībām. Komfortabla profila lekciju zāle, mūsdienīga multimēdiju bāze, treniņu maketi – mūsu arsenālā ir viss nepieciešamais, lai moto apmācība būtu veiksmīga.

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu