D1 kategorija – izej apmācības autoskolā XMOTO PRO

D1 kategorija – šādas autovadītāju tiesības piedāvā saņemt autovadītāju kursi Rīgā, autoskolā XMOTO PRO. No tā, kādu mācību iestādi izvēlēsieties, ir atkarīgs, cik labi apgūsiet teorijas materiālu un automašīnas vadīšanas prasmes, tātad – cik veiksmīgi nokārtosiet eksāmenu CSDD. Autoskolā XMOTO PRO ir iespējams iegūt dažādas vadītāju kategorijas, tai skaitā, arī iziet apmācību un iegūt D1 kategorijas tiesības.

D1 kategorijas apmācības procesa īpatnības

D1 kategorija dod tiesības vadīt transporta līdzekli, pasažieru pārvadāšanai ar sēdvietu skaitu no 8 līdz 16 un piekabi svarā ne vairāk, kā 750 kilogrami. Pastāv dažādi nosacījumi, kurus jāievēro, lai saņemtu atļauju kārtot eksāmenu CSDD un iegūtu šādas vadītāju kategorijas tiesības. Iegūt D1 kategorijas tiesības var personas:

  • Vecākas par 21 gadu.
  • Kurām ir B kategorijas tiesības.
  • Vadītāja stāžs nav mazāks par 1 gadu.

Apmācības process sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas. Apmācību ilgums – 2 nedēļas, kur praktiskajai vadīšanai tiek atvēlētas 9 mācību stundas pa 45 minūtēm katra.

Kvalifikācijas eksāmena nokārtošanas īpatnības

Pēc veiksmīgas teorijas apgūšanas un praktisko transportlīdzekļa vadīšanas prasmju saņemšanas, apmācāmajam ļauj nokārtot eksāmenu CSDD, kurš norisinās 2 etapos un sastāv no teorijas un praktiskās daļas.

Teorētiskā daļa ilgst 30 minūtes un sastāv no 35 jautājumiem. Lai veiksmīgi nokārtotu teoriju – tiek pieļautas 3 kļūdas. Ja apmācāmais veiksmīgi nokārto teoriju, viņš tiek pielaists vadīšanai, kura ilgst ne mazāk par 45 minūtēm.

Tikai pēc veiksmīgas teorijas un praktiskās vadīšanas nokārtošanas, apmācāmais saņem D1 kategorijas tiesības.

Apmācības priekšrocības autoskolā XMOTO PRO

Lai uzsāktu apmācību autoskolā XMOTO PRO, vienkārši jāiesniedz pieteikums mūsu mājas lapā vai kādā no autoskolas birojiem. Mūsu autoskolā Jūs varat:

  • Iegūt jebkuras vadītāju kategorijas.
  • Saņemt apmācību pie profesionāliem instruktoriem ar lielu darba pieredzi un braukšanas stāžu.
  • Mācīties pēc elastīga, Jums izdevīga grafika.

Ja Jums ir jautājumi, mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz tiem pa telefonu vai e-pastā. Turklāt, Jūs varat apmeklēt jebkuru no autoskolas birojiem. Mūsu instruktori jau gaida Jūs autoskolā XMOTO PRO.

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu