Autoskolā XMOTO PRO - B kategorijas tiesības var iegūt ikviens!

Šobrīd B kategorija autoskolā tiek uzskatīta par vispieprasītāko. Tie autovadītāji, kuri veiksmīgi nokārtojuši dotās kategorijas kursu, ir tiesīgi vadīt transportlīdzekli ar maksimālo pasažieru sēdvietu skaitu līdz astoņām, kā arī ar atļauto masu līdz 3,5 tonnām. Turklāt, ja vadītājs ieguvis B kategorijas tiesības, viņš var transportēt piekabi ar maksimāli pieļaujamo masu līdz 750 kilogramiem. Ja Jūs nevēlaties kļūt par satiksmes negadījuma iespējamo vaininieku, dažādu avārijas situāciju izraisītāju, Jums nepieciešama laba autoskola Rīgā, lai izietu kvalitatīvu apmācību un tad saņemtu autovadītāja B kategorijas tiesības. Tikai tad, ja Jūs būsiet vispusīgi sagatavots, varēs izvairīties no lielām nepatikšanām uz ceļa. Šim nolūkam ir svarīgi iziet gan teorētiskās apmācības, gan praktiskās nodarbības. Ja Jūs interesē laba autoskola Rīgā, tās iedzīvotāji iesaka sazināties ar XMOTO PRO. Šī autoskola darbojas jau vairākus gadus, tāpēc tā sagatavo kvalificētus autovadītājus, kuri ir apmācīti pēc pilnīgi unikālas, rūpīgi izstrādātas metodikas.

Galvenās priekšrocības, B kategorijas tiesību iegūšanai autoskolā Rīgā – XMOTO PRO:

  • Iespēja izvēlēties apmācības laiku.
  • Visas teorētiskās nodarbības notiek modernās, aprīkotās ar visu nepieciešamo, klasēs.
  • Praktiskās braukšanas nodarbības notiek ar profesionāliem instruktoriem, kuriem ir liela darba pieredze; viņi zina, ko un kad pateikt studentiem, lai apmācība būtu interesanta un efektīva.
  • Lieliska materiālā bāze, teicams autoparks ar dažādām mūsdienīgām automašīnām ļauj saņemt zināšanu un prasmju maksimumu.

Mūsu nodarbībās abiturienti apgūst pašreiz spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus, automašīnas tehnisko iekārtojumu, drošas braukšanas pamatus. Speciāli aprīkotā autodromā Jūs apgūsiet visus nepieciešamos elementus. Un tikai pēc tam sākas automašīnas vadīšana pilsētas apstākļos.

Lai iegūtu B kategorijas tiesības, katrs apmācāmais iziet XMOTO PRO kursus, tad nokārto praktisko eksāmenu, kā arī teorētisko eksāmenu. Vadītāja apliecība tiek izsniegta tikai pēc veiksmīgas eksāmenu nokārtošanas. Mēs esam ieinteresēti, lai tie, kuri atnāk pie mums mācīties uz B kategoriju, iegūtu vēlamo rezultātu, tāpēc nodarbībās mēs atdodam sevi visu, cenšoties nodot Jums svarīgas zināšanas.

Nāciet pie mums, mēs palīdzēsim Jums kļūt par pirmklasīgu autovadītāju!

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu