Apgūt vadīšanas iemaņas B kategorijā autoskolā XMOTO PRO – ātri, viegli, pieejami!

Mūsu ceļu saspringtais ritms prasa no katra autovadītāja maksimālu uzmanību, precizitāti, tātad operatīvu reakciju jebkurā situacijā. Šobrīd ir ļoti grūti iedomāties savu dzīvi pilsētā bez transporta līdzekļa. Tieši šā iemesla dēļ daudzi cenšas iegūt automašīnas vadīšanas tiesības, lai ieekonomētu savu dārgo laiku braucienos sabiedriskajā transportā. Lai varētu vadīt vieglo automašīnu, nepieciešama B kategorija. Saskaņā ar statistiku B kategorija ir vispieprasītākā, kas norāda uz to, ka cilvēkam ir nepieciešams personīgais transports un šī tendence pieaug. Mūsu piedāvājumā ir autokursi atbilstošajā kategorijā autoskolā XMOTO PRO. Autovadītāju apmācība mūsu autoskolā ietver sevī teorijas kursu, praktisko auto vadīšanu un iekšējā autoskolas eksāmena nokārtošanu. Autokursi apmācības procesā sniedz katram apmācāmajam vadīšanas pieredzi speciāli ierīkotos laukumos, tāpat intensīvajā pilsētas transporta plūsmā, kā arī auto vadīšanas prasmes bez avārijām.

Autoskolas XMOTO PRO priekšrocības:

  • Liels mūsdienīgu automašīnu parks, tāpēc ikviens varēs izvēlēties to, kam dot priekšroku izejot vadīšanas apmācību – transportlīdzekli ar mehānisko vai automātisko ātrumkārbu. Visas automašīnas ir labā darba kārtībā, regulāri izejot tehnisko apkopi.
  • Ikviens mācību transportlīdzeklis ir aprīkots ar papildus pedāļiem, kas dod iespēju instruktoram operatīvi reaģēt uz situāciju uz ceļa, ātri iejaucoties vadīšanas procesā.
  • Braukšanas iemaņas, kad nepieciešama B kategorija, Jūs apgūsiet pieredzējušu, uzmanīgu, laipnu, draudzīgu instruktoru vadībā, kuri garantē individuālu pieeju katram abiturientam, māca adekvāti novērtēt sitāciju ceļā, momentāli pieņemt pareizo risinājumu.
  • Mūsu profesionālie pasniedzēji, mūsdienīgi aprīkotās klasēs, iemācīs visas teorētiskās prasmes un nianses.

Autoskolas XMOTO PRO galvenais mērķis ir ne tikai veiksmīga auto vadīšanas eksāmena nokārtošana CSDD, bet arī iemācīt Jūs izprast visus ceļu satiksmes noteikumus, apmācīt droši braukt, kas ļaus pieņemt pareizus risinājumus jebkurā situācijā uz ceļa.

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu