Raksti

Raksti

 • Izvēlamies autoskolu. Kā izvēlēties autovadītāju kursus B-kategorijas tiesībām
  30 septembris 2020

  Izvēlamies autoskolu. Kā izvēlēties autovadītāju kursus B-kategorijas tiesībām

  B-kategorijas autovadītāju kursi – sarežģīts process, kura panākumi ir lielā mērā atkarīgi no pareizas autoskolas izvēles. Uzziniet, pēc kādiem kritērijiem ir jāizvēlās autoskola Rīgā.

  Vairāk
 • Kur iemācīties vadīt motociklu
  30 septembris 2020

  Kur iemācīties vadīt motociklu

  Apmācība specializētā motoskolā atgādina tradicionālo autoskolu, kuru parasti apmeklē daudzi Latvijas iedzīvotāji. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šeit Jūs pilnībā iemācīsieties vadīt motociklu un iegūsiet atbilstošu dokumentu A-kategorijas tiesības. Kad būs pabeigti motokursi, Jūs droši jutīsieties jebkurā trasē, izvairīsieties no avārijas situācijām, kurās bieži iekļūst nepieredzējuši motociklisti.

  Vairāk
 • Apgūt vadīšanas iemaņas B kategorijā autoskolā XMOTO PRO – ātri, viegli, pieejami!
  23 maijs 2018

  Apgūt vadīšanas iemaņas B kategorijā autoskolā XMOTO PRO – ātri, viegli, pieejami!

  Mūsu ceļu saspringtais ritms prasa no katra autovadītāja maksimālu uzmanību, precizitāti, tātad operatīvu reakciju jebkurā situacijā.

  Vairāk
 • C kategorija autoskolā XMOTO PRO – tas ir prestiži!
  15 aprīlis 2018

  C kategorija autoskolā XMOTO PRO – tas ir prestiži!

  Mūsdienu pasaulē dzīve ir tik strauja, ka praktiski nav iespējams iedomāties to bez transporta līdzekļiem. Tāpat jaatzīmē, visienesīgākā ekonomikas sfēra ir kravu pārvadāšana ar autotransportu.

  Vairāk
 • Pirmās palīdzības kursi, to nozīme
  12 marts 2018

  Pirmās palīdzības kursi, to nozīme

  Mūsdienās, ceļu satiksmes negadījumu rezultātā, ik gadu iet bojā daudz cilvēku. Lai mazinātu bojā gājušo skaitu, ļoti svarīgi ir savlaicīgi sniegt kvalificētu pirmo palīdzību, kamēr ierodas ārstu brigāde, taču tam ir nepieciešams zināt noteiktu darbību algoritmu.

  Vairāk
 • Kursi autoskolā XMOTO PRO – tā ir iespēja iegūt visas drošās autovadīšanas prasmes
  05 marts 2018

  Kursi autoskolā XMOTO PRO – tā ir iespēja iegūt visas drošās autovadīšanas prasmes

  Nokārtot eksāmenu uz autovadītāja tiesībām ir diezgan nopietns pārbaudījums. Tieši tāpēc ir tik nepieciešama pareiza autoskola, kurā būtu pieejami autovadītāju kursi Rīgā, lai nākotnē kļūtu par pirmklasīgu autovadītāju.

  Vairāk

Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu