XMOTO PRO autoskola

aicina uz autoapmācību

Laipni lūdzam

mūsu autoskolā

Profesionāls auto instruktors

Cilvēkam, kurš Jūs mācīs vadīt automašīnu, ir liels autovadītāja stāžs, atbilstoša kvalifikācija un viņš varēs padalīties ar noderīgiem padomiem, kuri noteikti būs noderīgi eksāmena nokārtošanai un arī patstāvīgai braukšanai.

Mūsdienīgs autoparks

Mēs apmācam kursantus vadīt mūsdienīgas automašīnas, kuras aprīkotas ar papildus pedāļiem, ar kuru palīdzību instruktors var īstajā brīdī palīdzēt kursantam.
Ar mums – drošas praktiskās nodarbības.

Augsts procents nokārtotu eksāmenu

Lielākā daļa mūsu kursantu nokārto valsts eksāmenu un ar pirmo reizi tiek saņemta vadītāja apliecība.

Apmācības maksa

Mēs piedāvājam pilnu apmācības kursu, jebkuras transportlīdzekļu kategorijas tiesībām, par pieņemamu cenu.

Pieredzējis pasniedzējs

Pasniedzējs, kurš mācīs kursantiem teorijas pamatus, jau ilgu laiku nodarbojas ar to, pilnībā pārzin savu disciplīnu un spēj skaidri un saprotami pasniegt to apmācāmajiem. Ar pareizas pieejas palīdzību, ceļu satiksmes noteikumi tiek labi iegaumēti.

Ērts grafiks

Mūsu autoskola ir piemērota gan studentiem, gan arī tiem, kuri visu dienu ir aizņemti darbā. Mēs palīdzēsim izvēlēties tādu grafiku, kurā Jums būs pietiekami daudz laika apmācībai, nekaitējot Jūsu pamata mācībām vai darbam.

Draudzīga atmosfēra

Mēs labi saprotam, ka ikvienam ir jasāk ar kaut ko, tāpēc atbalstām autovadītājus iesācējus, dalāmies vērtīgajā pieredzē un dodam padomus.

Pieteikšanas forma

Teorija

Kvalificētu skolotāju laba pasniegšanas metode


Prakse

Mūsdienīgs autoparks, profesionāli instruktori


Eksāmens

Eksāmenu nokārtošana dažādām transportlīdzekļu kategoriju tiesībām


Jaunumi

C kategorija autoskolā Xstatus – tas ir prestiži!

Mūsdienu pasaulē dzīve ir tik strauja, ka praktiski nav iespējams iedomāties to bez transporta līdzekļiem. Tāpat jaatzīmē, visienesīgākā ekonomikas sfēra ir kravu pārvadāšana ar autotransportu.

Pirmās palīdzības kursi, to nozīme

Mūsdienās, ceļu satiksmes negadījumu rezultātā, ik gadu iet bojā daudz cilvēku. Lai mazinātu bojā gājušo skaitu, ļoti svarīgi ir savlaicīgi sniegt kvalificētu pirmo palīdzību, kamēr ierodas ārstu brigāde, taču tam ir nepieciešams zināt noteiktu darbību algoritmu.